Fale radiowe bipolarne RF

Fale radiowe bipolarne RF

Fale radiowe bipolarne są to prądy o częstotliwości radiowej, których obwód zamyka się w głowicy zabiegowej. Zabiegi z użyciem tej technologii są bezinwazyjne, bezbolesne i komfortowe. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Dermomasaż podciśnieniowy

Dermomasaż podciśnieniowy

Dermomasażer podciśnieniowy to urządzenie z głowicą do wykonywania bardzo popularnych zabiegów z użyciem podciśnienia. Łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem, czyli zasysane fałdy skóry są  jednocześnie rolowane poprzez ruchome kulki. Skutkuje to szeregiem reakcji, które powodują efekt odmładzający, ujędrniający, wyszczuplający i antycellulitowy.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia Bezigłowa stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej, jako zabieg bezpieczny, całkowicie nieinwazyjny, przyjemny i odprężający, nie wymagający rekonwalescencji. Mezoterapia bezigłowa to potwierdzona naukowo metoda, ułatwiająca przenikanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.